Product Details:
| Surface Finish | Natural |
| Form | Slab |
| Usage/Application | Wall |
| Material | Sand Stone |
| Type | Indoor |
| Thickness | 50 mm |
| Features | Acid Resistant |
Product Details:
| Thickness | 40mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Form | Slabs |
| Size | 24x12 Inch |
| Color | Grey |
We are Engaged in offering wide range of quality products to our clients , our products are really appreciated by our clients.
Product Details:
| Thickness | 10mm |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 12x12 Inch |
| Usage/Application | Flooring |
| Color | Grey |
| Form | Blocks |
| Features | Crack Resistant |
| Deals Within | State |
| Country of Origin | Made in India |
We are Engaged in offering wide range of quality products to our clients , our products are really appreciated by our clients.
Product Details:
| Technique | CNC Machine |
| Design | Panel |